Dům Hořejší nábřeží 25
Print Friendly, PDF & Email  


Dům Hořejší nábřeží 25
Nájemní rezidenční dům v těsné blízkosti nábřeží Vltavy a v dosahu centra. Luxusní byty ve vysokém standardu v oblíbené lokalitě P5-Smíchov.
 
Dům Hořejší nábřeží 25
Dům Hořejší nábřeží 25
Dům Hořejší nábřeží 25

 
Další fotografie
 


Popis nemovitosti

Dům se nachází v atraktivním chráněném území Smíchov. Dům, který se nachází v městské zástavbě na levém břehu řeky Vltavy a nabízí nádherný výhled na řeku, je součástí městského panoramatu levého břehu Vltavy a je viditelný jak z protějšího břehu z Rašínova nábřeží, tak i z Palackého mostu. Tato městská část, díky trvalému rozvoji, nabízí velké množství restaurací, obchodů, obchodních center a multikin.

Ornamentální fasáda bytového domu v novorenesančním slohu je součástí historického centra Prahy, tedy kouzelné části staré Prahy. Na druhém břehu řeky, proti domu, se nachází historické sídlo českých králů – Vyšehrad.

Budova v novorenesančním slohu , původně o čtyřech patrech, byla postavena v 19. století, současně a ve stejném slohu jako dva domy, které ji obklopují a prošla zásadní kompletní rekonstrukcí trvající až do konce roku 2011.

Ve vnitřních prostorách zůstaly zachovány četné umělecké prvky – například sloupkové zábradlí, vstupy do bytů a dřevěné kazetové dveře. Také okna která vedou jak do dvora, tak i do ulice, jsou původní novorenesanční; zajímavým detailem jsou kličky na oknech ve tvaru olivy.

Dům je rozdělen na byty. Konkrétně se jedná o 12 apartmánů různé velikosti a dispozic. Stylově řešené apartmány jsou situovány směrem k řece s výhledem na hrad Vyšehrad a na slavný palác projektovaný Frankem Henrym, Tančící dům, který byl zveřejněn v nejdůležitějších světových časopisech věnovaných architektuře.Číslo Typ Podlaží Dispozice Plocha Balkon Lodžie Terasa Sklep Stání Garáž Cena
- Byt 1 1+kk 32 m2 - - - - - - 20 800 Kč

Typ:
Rezidenční objekt
ID:
N432
Adresa:
Praha 5, Hořejší nábřeží

Kontakt

Ing. Vladimíra Šálená, DiS.
realitní agent
 
Telefon: +420728100624
Email: vladimira.salena@agentreality.cz