Rezidence ČERVENÝ DVŮR
Print Friendly, PDF & Email  


Rezidence  ČERVENÝ DVŮR
Uprostřed nádherných vinic, kterými bývaly Strašnice proslavené, stávala po dvě století barokní usedlost ČERVENÝ DVŮR . Jen těžko byste dnes hledali někoho, kdo její slávu pamatuje. Zastavíte-li se však před nejvyšším cedrem v ulici K Červenému dvoru, uvidíte jejího nejkrásnějšího pamětníka. Tento více než stoletý velikán je nyní němým svědkem výstavby elegantní Rezidence Červený dvůr.
 
Rezidence  ČERVENÝ DVŮR
Rezidence  ČERVENÝ DVŮR
Rezidence  ČERVENÝ DVŮR

 
Další fotografie
 


Popis nemovitosti

Rezidence ČERVENÝ DVŮR a jeho charakteristika. Jedinečná lokalita prvorepublikové vilové čtvrti v pražských Strašnicích. Nabízí bytový dům o pětí podlažích s 15 bytovými jednotkami o dispozicích 2+kk - 6+kk, s výměrami obytných ploch od 72 m2 - 189 m2. Předzahrádkami nebo terasa ke každému bytu! Výhledy do zeleně a parky v těsném sousedství.
Jen pouhých několik minut na metro A - Želivského. Moderní technologie pro 21. století: pasivní energetický standard, rekuperace vzduchu, izolační trojskla.
Staré vilové čtvrti v sousedství Vinohrad, Žižkova a Michle patří už více než dvě století k nejvyhledávanějším rezidenčním lokalitám v Praze. A právem! Mají výbornou dostupnost prakticky kamkoli po Praze metrem, tramvají i autobusem, nabízejí stabilní zázemí se školami, restauracemi nebo sportovišti a zeleň je zde hojná a nádherně vzrostlá.
Rezidence Červený dvůr bude ale přeci jen v něčem mimořádná a výjimečná. Vyrůstá totiž v oblasti původní usedlosti Červený dvůr, která dala celé oblasti své jméno. Právě zde se do ulice K Červenému dvoru sklání více než 100 let starý libanonský cedr, který se stane součástí Vaší nové zahrady.


Číslo Typ Podlaží Dispozice Plocha Balkon Lodžie Terasa Sklep Stání Garáž Cena

Typ:
Developerský projekt
ID:
N855
Adresa:
Praha 10, K Červenému dvoru

Kontakt

Milan Rogalski
realitní agent
 
Telefon: +420 608 312 731
Email: info@agentreality.cz