Rezidence U PERNÍKÁŘKY 7
Print Friendly, PDF & Email  


Rezidence  U PERNÍKÁŘKY 7
Projekt U PEKAŘKY 7 nabízí k prodeji elegantní byty s velkoformátovými okny a lodžiemi či terasami, situované v energeticky pasivním viladomě v atraktivní lokalitě Praha 5 – Hřebenka. Rezidence ztělesňuje nový koncept luxusního bydlení. Projekt U Pernikářky 7 je výsledkem spolupráce developerské společnosti JRD se studiem Podlipný Sladký architekti.
 
Rezidence  U PERNÍKÁŘKY 7
Rezidence  U PERNÍKÁŘKY 7
Rezidence  U PERNÍKÁŘKY 7

 
Další fotografie
 


Popis nemovitosti

Viladům U PEKAŘKY nabídne celkem 10 prostorných bytů o dispozicích 3+kk až 5+kk a plochách interiérů 88 až 199 m2. K nízkým nákladům na provoz bytů přispěje využití kvalitních materiálů a moderních technologií, včetně automatického větrání s rekuperací tepla a systému vytápění pasivními konvektory. To vše ve stylovém viladomě s podzemním parkováním, elegantními společnými prostory, výtahem a saunou, určenou výhradně rezidentům. Součástí nabídky jsou i dva exkluzivní penthousy se střešními terasami a dva byty s privátními zahradami. Kupní cena bytu zahrnuje úložný sklepní prostor, dvě garážová stání a vysoký standard vybavení, včetně třívrstvých dřevěných podlah, oken s izolačními trojskly a venkovními hliníkovými roletami na dálkové ovládání a zařízení koupelen od předních světových výrobců (např. Villeroy & Boch, Keramag, Duravit, Laufen, Grohe).
Projekt U Pernikářky 7 bude citlivě zasazen do prvorepublikové vilové čtvrti Hřebenky (Praha 5). Díky svému umístění u parku, v neprůjezdné ulici lemované vzrostlými stromy nabídne klid­ né bydlení a vysokou míru soukromí. Výhodou je též snadná dosažitelnost centra Prahy, včetně obchodní, zábavní a business zóny Anděl, která zároveň představuje významný přestupní uzel MHD (stanice metra, zastávky tramvají a autobusů). Tradičně žádaná lokalita Hřebenek se vyznaču­ je klidnou atmosférou, množstvím zeleně a bohatými možnostmi aktivního odpočinku v okolních parcích. Nejbližší zastávky MHD se nacházejí pouhých několik minut chůze od viladomu.


Číslo Typ Podlaží Dispozice Plocha Balkon Lodžie Terasa Sklep Stání Garáž Cena

Typ:
Developerský projekt
ID:
N848
Adresa:
Praha 5, U Pernikářky

Kontakt

Milan Rogalski
realitní agent
 
Telefon: +420 608 312 731
Email: info@agentreality.cz